Zprávy z pumpy 2023-24 - Šachový oddíl TJ Sokol Sendražice

Přejít na obsah

Zprávy z pumpy 2023-24

Aktuality
20.9.2023
Konalo se prvé setkání po losovací schuzi, dostavili se Vašek, Břeťa, Jirka, Bohouš. Béčko to ještě nemá oficiálně ale Vašek už ví, je to pitomá skupina s řadou dalekých cest. Až to bude definotivní dám to na web.
Do konce týdne se ještě přihlašte do přebodu oddílu. Zatím to udělali Uhlíř, Hlavica, Sobotka, Lukša, Semerák a Němec.

30.8.2023
Mimořádně jsme se sešli na pumpě, protože Kuba dovedl svého dědečka z Liberce, aby mu ukázal Sendražické šachisty v akci. Takže jsme dali rapid 2x10 minut. Atmosféra byla příjemná a určitě nikdo netrpěl žízní, samozřejmě až na řidiče.23.8.2023
Václav informoval přítomné o další sezóně. Áčko bude hrát regionální přebor a béčko regionální soutěž. Účastníci RS budou známí až po losovací schůzi ale účastníci RP jsou již známí nyní:
1. Slavoj Čáslav A
2. TJ Sparta Kutná Hora B                            
3. Sokol Sendražice A
4. Sokol Kolín C        
5. Sokol Pečky A
6. ŠK Český Brod B
7. DDM Sokol Nymburk B
8. Klub šachistů Říčany 1925 G (v soutěži zůstalo družstvo F)
9. Klub šachistů Říčany 1925 I

Pak jsme si zahráli rapid 2x10 minut, hráli Václav, Bohouš, Tomáš, Břeťa a Jirka a posledně jmenovaný zvítězil těsně před Vaškem.
Příště se sejdeme až 20.9. po losovací schůzi s aktuálními informacemi a budou se brát přihlášky do přeboru oddílu!

16.8.2023
Mimořádně jsme se sešli na pumpě již tuto středu. Dostavili se Václav, Petr, Bohouš, Břeťa a Jirka. Nic se nehrálo, Vašek nás informoval o příští sezóně.

Z KS se někdo odhlásil a bylo volné místo, na které jsme měli mít nárok, ale podle výkladu pravidel toto bylo nabídnuto Sedlčanům, které měly více bodů než my. Jistě k velké radosti ostatních družstev, které budou mít v losování smůlu. Což se všichni dozvědí na losování 17. září.

Kapitánem béčku bude pro tuto sezónu Petr a složení je taky jasné. Soupeři budou známí také až po losování.

Bohouš se vrátil z Finska a podával hlášení, že jsme Finsko už dohnali, zatím aspoň v cenách. Komu se zdá u nás pivo drahé, tak ať si do Finska zajede na flašku za deset euro, jistě mu bude chutnat. Tak jsme to doháněli Svijanským a z nostalgie to vylepšovali finskou vodkou!
Návrat na obsah