42. vánoční turnaj - Šachový oddíl TJ Sokol Sendražice

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

42. vánoční turnaj

Vánoční blesk

Vánoční šachový bleskový turnaj jednotliců
42. ročník

Konečné pořadí

Pořadí

St.č.

Jméno

Rtg.

Klub

Body

BH.

1.

5

Beneš Petr

2127

Sokol Kolín

13,5

168,0

2.

1

Sodoma Jan

2373

Šachový klub ZIKUDA Turnov

13,0

168,0

3.

3

Petuchov Sergej

2163

ŠK Rapid Pardubice

11,5

171,0

4.

4

Srba Milan

2158

TJ Sokol Praha Vršovice

11,5

169,0

5.

16

Zelenka Jaroslav

1957

ŠK Bohemia Pardubice

11,0

164,0

6.

2

Růžička Zdeněk

2192

ŠK Loko Praha

10,0

170,0

7.

13

Jelínek Václav

1995

ŠK Bohemia Pardubice

10,0

170,0

8.

18

Daněk Pavel

1926

ŠK Bohemia Pardubice

10,0

169,0

9.

19

Kastner Jan

1916

ŠK Joly Lysá nad Labem

10,0

167,5

10.

8

Kaplan Daniel

2074

TJ Bohemia Poděbrady

10,0

163,5

11.

10

Buchar Petr

2028

ŠK AD Jičín

9,5

168,5

12.

12

Macek Kamil

2003

DDM Sokol Nymburk

9,5

162,5

13.

27

Tesař Patrik

1742

DDM Sokol Nymburk

9,5

160,5

14.

6

Schmidt Jaroslav

2112

ŠK Motorlet Praha

9,5

156,5

15.

7

Souček Milan

2096

Sokol Kolín

9,0

175,0

16.

11

Nadrchal Tomáš

2026

ŠK Bohemia Pardubice

9,0

160,0

17.

23

Saur František

1820

TJ Sokol Praha Vršovice

9,0

144,0

18.

24

Hamrník Jan

1819

Sokol Sendražice

9,0

138,5

19.

15

Novák Jiří

1971

Sokol Sendražice

9,0

129,0

20.

29

Lukša Aleš

1704

Sokol Sendražice

9,0

128,5

21.

17

Mazura Tomáš

1935

ŠK Bohemia Pardubice

8,5

156,5

22.

21

Vondrášek Ondřej

1900

CAISSA Úholičky

8,5

146,5

23.

25

Janko Jan

1807

ŠK Rapid Pardubice

8,5

142,5

24.

14

Urbánek Josef

1976

ŠK Bohemia Pardubice

8,5

129,5

25.

26

Řebíček Miroslav

1796

Sokol Sendražice

8,5

125,0

26.

38

Hučík Lukáš

1454

DDM Sokol Nymburk

8,5

124,5

27.

9

Outulný Pavel

2053

ŠK Rapid Pardubice

8,0

165,5

28.

40

Zigmund David

1250

DDM Sokol Nymburk

8,0

124,5

29.

30

Hlavica Břetislav

1676

Sokol Sendražice

8,0

116,5

30.

22

Uhlíř Václav

1839

Sokol Sendražice

7,5

138,0

31.

33

Motl Jan

1618

7,5

124,5

32.

31

Vagenknecht Josef

1663

Sokol Sendražice

7,5

122,0

33.

32

Křepelka Petr

1625

Sokol Sendražice

7,5

119,5

34.

20

Březina Jindřich

1903

Sokol Sendražice

7,5

118,0

35.

36

Semerák Jiří

1491

Sokol Sendražice

6,5

121,0

36.

28

Sobotka Bohumil

1726

Sokol Sendražice

6,5

121,0

37.

39

Krosová Petra

1440

Gambit Jihlava

6,0

120,0

38.

37

Florián Jiří

1474

TJ Slavoj Litoměřice

3,0

119,5

39.

34

Vencl Jiří

1597

TJ Lokomotiva Česká Třebová

1,5

121,5

40.

35

Mašín Karel

1585

Sokol Sendražice

1,5

121,0


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky