Zhodnocení sezóny 2016-17 B - Šachový oddíl TJ Sokol Sendražice

Přejít na obsah

Zhodnocení sezóny 2016-17 B

Archiv družstev > Archiv 2016-17
Jak se činili hráči béčka v sezóně 2016-2017.

Sezóna 2016-17 pro Sendražice B skončila v závěru celkem úspěšně, i když to dvě kola před koncem ještě vypadalo truchlivě. Jsme uprostřed tabulky na slušném šestém místě, ale v průběhu jsme se pohybovali spíše ve spodních patrech a kvůli zdravotním problémům jsme se nemohli dát dohromady v silné sestavě.

Luboš Mašín byl těmi nemocemi postižen snad nejvíce, odehrál pouhé jedno utkání a asi za něj dostaneme pokutu, i když za to nikdo nemůže.

Mirek Řebíček odehrál největší počet utkání ze všech, celých sedm! A to až na jeden zápas všechno na prvé šachovnici, kde to dost fouká a soupeři jsou ostří.

Taky Honza Hamrník měl poctivou docházku stejně jako Mirek a rovněž tak to vepředu neměl lehké, celková úspěšnost přes 50% je proto skvělá.

Čenda Teichmann hrál pouze v úvodu a pak mu rozličné choroby nedovolily nastoupit, navíc kdy mohl, nevyhovoval čas utkání tomu, aby se mohl včas dostavit k zápasu.

Aleš Lukša vždy rozehrál partii na výbornou a ve vyhraném postavení začal vymýšlet až přemyslel, v závěru sezóny všechny hříchy smazal a škoda jen, že už je konec soutěže, když se tak hezky rozjel.

Břetislav Hlavica tuto sezónu moc formu nechytil a proto jsem se ani moc nestavěl, pokud to nebylo nutné s ohledem na dopravu. Zakončil jsem to v tomto roce velkou rošádou.

Karel Mašín jako lyžař musel odehrát své povinné zápasy než napadne sníh a to se povedlo a splnil očekávání.

Pepa Vagenknecht je silný hráč a dobrý společník, bohužel se mu často termíny zápasů  kryly s dobou, kdy vystupoval jako rozhodčí a tak stihl akorát dvě utkání.

Petr Křepelka je velmi spolehlivý hráč, prohrál jen v úvodu a pak vždy bodoval, škoda taky že už soutěž skončila, protože se dostal do skvělé formy.

Václav Uhlíř kvůli zaneprázdnění, protože důchodci nemají vůbec čas a starosti s áčkem taky toho dost zaberou, odehrál pouze tři zápasy a krom pana Zelenky a Vančury je jediný neporažený hráč béčka!

Pavel Křenek je na solidních padesáti procentech a nebýt drobných výpadků, kdy vypustí již vyhranou partii, mohl být ještě výše.

František Matějček nepředvedl to, co s námi dělá na pumpě, a když už konečně mohl zabodovat, vyfoukl mu soupeře Jirka Semerák.

Lukáš Kuta toho má hodně, hraje i za céčko, takže nemohl nastoupit tolikrát, jak by bylo potřeba, ale když nastoupil, pomohl.

Milan Vančura je jistota zadních řad, někdy se k bodům dostával trochu komplikovaně ale neprohrál ani jeden zápas. Jen škoda, že kvůli směnám nemohl nastoupit v podzimní části.

Jirka Semerák odehrál dva zápasy, jednou prohrál ale v posledním skvěle vyhrál a tak byl velkým přínosem.

Josef Škoda jako jediný nic neodehrál, bohužel jsem se snažil ho nominovat aspoň na poslední zápas, ale nevyšlo to.

Jiří Rigos Zelenka je v hodnocení na prvém místě se stoprocentním bodovým ziskem, kdy při svém jediném startu pomohl naší výhře v Poděbradech.

Návrat na obsah